AP
loading...

Fotografia

Zajmuję się fotografią wnętrz, biznesową, produktową dla małych i dużych firm.

Ślub

Towarzyszę młodym parom od sesji narzeczeńskiej, przez reportaż ślubny po sesję w plenerze.

Film

Tworzę filmy promocyjne, a następnie zajmuję się ich montażem.

„Jakie zdjęcia robi Agata to widać. Pięknie wykorzystuje światło, uchwyci najmniejsze detale. Jest w kilku miejscach na raz, sądząc po różnorodności ujęć. Dostaliśmy tyle przepięknych zdjęć z naszego ślubu, że trudno nam było wybrać najlepsze do albumu. Podczas sesji plenerowej nie przestraszyła się deszczowej pogody i biegała za nami po błocie z parasolem w jednej, a aparatem w drugiej ręce. Ogromnie dziękujemy i polecamy!”

„Agata oprócz wspaniałych fotografii, potrafi też nawiązać świetny kontakt z Młodą Parą, co jest niezwykle ważne, żeby potrafić się otworzyć. Pozytywna energia i umiejętność uchwycenia najlepszych chwil jest jej wizytówką. Polecam!”

„Myśląc o fotografie na nasze wesele, Agata była pierwszym wyborem – i na szczęście miała jeszcze dla nas wolny termin. Może dlatego, że ślub był we wtorek. Mieliśmy wcześniej okazję zobaczyć, jak pracuje, podczas ślubu mojej siostry. A u nas przeszła samą siebie. Robi nie tylko przepiękne zdjęcia, ale tworzy rodzinną atmosferę, szybko przełamuje lody, a gości rozkręca niczym prawdziwy wodzirej. Nie zliczę, ilu gości ją chwaliło, ale słyszeliśmy wielokrotnie, że była wspaniała. Jest kreatywna, ma inicjatywę i udzieliła nam paru dobrych rad. Z drugiej strony w ogóle się nie narzuca i kiedy trzeba, jest bardzo dyskretna. Zdjęcia z dnia ślubu otrzymaliśmy bardzo szybko, w ilości znacznie większej, niż się spodziewaliśmy. Polecamy ją z całego serca – Agata jest bardzo utalentowaną fotografką, a przy tym cudowną osobą!”

„Agata to w 100% profesjonalistka – pełna energii, zaangażowania, pasji, pomysłów, energiczna, przesympatyczna, a zarazem dyskretna. Wybór Agaty na nasze wesele był strzałem w dziesiątkę. Zdjęcia wyszły przepiękne i magiczne!!! Sama współpraca z Agatą to czysta przyjemność. Za równo my jak i nasi goście zachwyceni są Agatą, jej osobowością, a przede wszystkim efektami współpracy. Nie możemy doczekać się kolejnych sesji. Dziękujemy Agata!”

„Nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszych zdjęć ślubnych – efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Z całego serca polecam Agatę – jej zdjęcia są bardzo naturalne, uchwycają emocje, najważniejsze chwile i do tego są tak bardzo magiczne:) Przepiękna pamiątka i chcemy więcej!:) Na pewno jeszcze się spotkamy oraz wszystkim będziemy polecać Agatę, bo to zdecydowanie najlepszy wybór!”

„Zdjęcia Agaty mają w sobie wyjątkową moc, pozwalają wrócić do chwil zupełnie jakby cofnął się czas – odzwierciedlają emocje, reakcje, zatrzymują momenty… są magiczne!
Agata to profesjonalny i wszechstronny fotograf, ale także niezwykle zaangażowana, oddana swojej pasji otwarta osoba, która uśmiechem i entuzjazmem zaraża wszystkich dookoła! Jej zdjęcia to arcydzieła opowiadające historię, do której zawsze chętnie się wraca… Osobiście nie wyobrażam sobie współpracy z kimkolwiek innym! Dziękuję Ci za to, że byłaś z nami w tych niezwykłych chwilach – o takich zdjęciach nawet nie śniłam!”